شرکای تجاری


شرکت گسترش فناوری اطلاعات پاکبان در گروه صنایع غذایی پاکبان و با حمایت شرکتهای گروه تاسیس شد. یکی از مهمترین اهدف اصلی تاسیس شرکت، ایجاد تمرکز و یکپارچه سازی مدیریت اطلاعات در شرکتهای گروه می توان اشاره نمود. از دیگر اهداف این شرکت نیز معرفی و بکارگیری تکنولوژیهای نوین در همه عرصه های تولید و پشتیبانی در سطح شرکتهای گروه است.این شرکت با تکیه به نیروهای متخصص و متعهد خود نیم نگاهی به بازار کسب و کار نیز فکر میکند .. .

شرکای تجاری ما:این شرکت در زمینه توزیع مواد غذاغیی فعالیت می نماید. محصولاتی که شرکت پخش پاکبان برای توزیع برگزیده است، محصولاتی است که مستقیماً از دل طبیعت گرفته شده و پس از فرآوری و بسته‌بندی در گروه صنایع غذایی پاکبان در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. به عبارتی تأمین کننده اصلی گروه صنایع غذایی پاکبان و شرکت پخش پاکبان «دامن طبیعت» می باشد. محصولات لبنی، فرآورده‌های شیر، مواد اولیه غذایی مانند تخم‌مرغ، عسل، خرما نوشیدنی‌های میوه‌ای (آب میوه و نکتار) محصولات اصلی شرکت پخش پاکبان را تشکیل می دهند. با توجه به تنوع ذاتی محصولات، شرکت پخش پاکبان از ابتدای سال 1388 هجری خورشیدی فرآیند توزیع خود را به دو گروه توزیع سرد (برای توزیع محصولاتی که باید سریعاً، روزانه، بطور تازه و در شرائط ویژه به دست مصرف کننده برسد) و توزیع گرم (برای توزیع محصولاتی که نیاز به سرعت و شرائط ویژه ندارد) تقسیم نموده مشتریان این شرکت عبارتند از: سوپر مارکت‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، رستوران‌ها و بسیاری از سازمان‌ها.

شرکت پخش کالاوران پاکبان با شماره ثبت 434023 و شناسه ملی 10320844535 در تاریخ 1391.10.27 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای سیاست های توسعه گروه صنایع غذایی پاکبان تاسیس گردید و هدف آن پخش و توزیع فرآورده های غذایی و آشامیدنی در داخل کشور و انجام امور بازرگانی خرید و فروش به صورت مستقیم و غیر مستقیم می‌باشد. این شرکت در حال حاضر مسئولبت توزیع و پخش محصولات شرکت فرآورده های لبنی پاکبان به ویژه نوشیدنی های این شرکت را به عهده داشته و با بهره جویی از سیستم توزیع مویرگی اغلب استان‌های کشور را تحت پوشش قرار داده است..

شرکت کارنشان پلاستیک با شماره ثبت 274782 در تاریخ 1385.04.17 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای سیاست های توسعه گروه صنایع غذایی پاکبان تاسیس گردید و هدف آن تولید انواع ظروف، بطری، قطعات و مصنوعات پلاستیکی و سایر مواردی است که پیرامون تولید ظروف بسته بندی مورد نیاز می باشد. مأموریت این شرکت در مرحله اول تهیه و تولید ظروف بسته بندی مورد نیاز گروه صنایع غذایی پاکبان در سراسر ایران و در مرحله دوم تولیدات سایر شرکت‌ها و کارخانجات معتبر داخلی است که دارای کیفیت مناسب براساس استانداردهای ملی و بین‌المللی می باشد.

این شرکت در زمینه توزیع مواد غذاغیی فعالیت می نماید. محصولاتی که شرکت پخش پاکبان برای توزیع برگزیده است، محصولاتی است که مستقیماً از دل طبیعت گرفته شده و پس از فرآوری و بسته‌بندی در گروه صنایع غذایی پاکبان در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. به عبارتی تأمین کننده اصلی گروه صنایع غذایی پاکبان و شرکت پخش پاکبان «دامن طبیعت» می باشد. محصولات لبنی، فرآورده‌های شیر، مواد اولیه غذایی مانند تخم‌مرغ، عسل، خرما نوشیدنی‌های میوه‌ای (آب میوه و نکتار) محصولات اصلی شرکت پخش پاکبان را تشکیل می دهند. با توجه به تنوع ذاتی محصولات، شرکت پخش پاکبان از ابتدای سال 1388 هجری خورشیدی فرآیند توزیع خود را به دو گروه توزیع سرد (برای توزیع محصولاتی که باید سریعاً، روزانه، بطور تازه و در شرائط ویژه به دست مصرف کننده برسد) و توزیع گرم (برای توزیع محصولاتی که نیاز به سرعت و شرائط ویژه ندارد) تقسیم نموده مشتریان این شرکت عبارتند از: سوپر مارکت‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، رستوران‌ها و بسیاری از سازمان‌ها.