سیستم اتوماسیون اداری اتوتاپ


اتوماسیون اداری

برای نمایش ویژگیهای ممتاز سیستم اتوماسیون اتوتاپ نسبت به رقبا هر بخش روی آن کلیک کنید

1- تحت وب

شاید به توان گفت مهمترین ویژگی مربوط به طراحی و پیاده سازی سیستم های اداری و مکاتبات اداری مبتنی بر وب بودن سیستم می باشد. چرا که بتوان به راحتی از هر نقطه ای از دنیا با دسترسی به وجود دسترسی به اینترنت بتوان با سازمان خود در ارتباط بود. این سیستم نیز بر روی بستر وب طراحی و پیاده سازی شده است .

2- امنیت اطلاعات

از ویژگی کد کردن اطلاعات مهم از جمله مشخصات افراد و مکاتبات در این سیستم استفاده شده است. از این طریق توانستیم امنیت اطلاعات در سیستم را حفظ کنیم به گونه ای که حتی اگر کسی دانش دسترسی به دیتا بیس را داشته باشد باز هم دسترسی با اطلاعات میسر نخواهد بود. .

3- سرعت و دقت

با توجه به بکار گیری از آخرین تکنولوژیهای طراحی و پیاده سازی سیستم سرعت و دقت کار در کار ارتباط مستقیم با سرعت و دقت در سیستم نرم افزار دارد . پس ضرویست به منظور فراگیر کردن. همچنین سهولت در پیگیری

4- سیستمی و فنی

استفاده از جدیدترین تکنولوژیهای از قبیل , JQery ,Ajax,… MVC, Entity Framework ,Bootstrap, Dependency Injection , در طراحی و تولید سیستم بکار گرفته شده است. همچنین هیچگونه وابسته گی به مرورگر نداشته و می توان به راحتی در همه نوع مرورگر از قبیل IE, Chorom ,Firefox ,Safari استفاده نمود.

5- راحتی و سهولت

. از مهمترین ویژگهای این سیستم این است که به گونه ای طراحی شده است که کاربر بدون نیاز به آموزش خیلی خاص و تنها با نگاه کردن به گزینه های روی سیستم می تواند ارتباط برقرار کرده و کاملا کاربر پسند می باشد.

6- واکنشگرا

این سیستم قابل استفاده بر روی انواع دستگاهای قابل اتصال به اینترنت می باشد از قبیل انواع موبایل و تبلت با سایزها و اندازه های مختلف .

یکسال پشتیبانی رایگان از سیستم
تعریف نامحدود کاربر بطور همزمان
حداقل هزینه بایت تهیه سرور (Core i3 with 8 Gigabyte Ram with 1T Hdd)
دریافت ایمیل و ارسال ایمیل از سیستم اتوماسیون
تعریف نامحدود شرکت با یک سیستم اتوماسیون
 1. داشبورد مدیریت مکاتبات
 2. داشبورد مدیریت مکاتبات این امکان را به شما می دهد که بتوان به راحتی و سهولت کلیه امکانات و موارد مربوط به اتوماسیون از قبیل نامه های جدید رسیده، نامه های صاده ، درخواست ها و پیگیری را در یک صفحه مشاهده نمود.
 3. سیستم
 4. کلیه تعاریف پایه سیستم از قبیل تعریف اشخاص، کاربران سیستم، سطوح دسترسی ، مجوزهای دسترسی و سایر تعاریف پایه که توسط مدیر سیستم انجام می گیرد از این گزینه قابل دسترسی است. تعریف پست های سازمان – تعریف انواع دبیرخانه – تابلو اعلانات الکترونیکی – ثبت جملات پیش فرض نیز از دیگر امکاناتی است که در ساختار سیستم تعریف می شود.
 5. مدیریت فرم ساز
 6. شما به راحتی می توانید فرم های مورد نظر خود را که در سازمان دارای گردش می باشد شناسایی و در سیستم تعریف نمایید. از مهمترین امکان این قسمت وجود ارتباط با دیتابیس های دیگر است .
 7. اشخاص و کاربران
 8. ثبت اشخاص وکاربران و سطوح مکاتبات و همچنین فعال و غیر فعال کردن کاربر از این قسمت قابل تعریف است.
 9. مدیریت مکاتبات
 10. با توجه به محوریت مکاتبات ادرای در اطلاع رسانی و گردش مکاتبات در شرکتها و سازمانها، سهولت و دقت در این امر وابستگی بسیار با سیستم های اتوماسیون اداری دارد بطوریکه اگر اینگونه سیستم ها نر م افزاری دارای پیچیدگی باشد و یا اصطلاحا کاربر پسند نباشد نمی تواند مورد توجه قرار گیرد .
 11. درخواست ها
 12. به منظور سهولت بهتر در ارسال درخواستها امکانی در سیستم ایجاد شده است که از طریق آن می توان بصورت خطی درخواست را ارسال کرد و یا اگر ساده تر بتوان عنوان کرد اینگونه است که بر خلاف نامه نگاری که یک نامه به چندین نفر می تواند جهت اطلاع و یا اقدام ارسال شود در این روش فقط درخواست به یک نفر ارسال می گردد و در پایان درخواست نیز ثبت گزارش برای آن درخواست صورت می گیرد و تا زمانی که گزارشی برای آن درخواست ثبت نگردد درخواست مذکور باز محسوب می شود. همچنین می توان برای یک درخواست گردش کار یا Workflow تعریف کرد
 13. دبیرخانه
 14. تعریف دبیرخانه های مختلف و ارتباط بین دبیرخانه ها. همیچنین دریافت از اسکنر بابت نامه های وارده و بایگانی کامل در خصوص نامه های صادره.
 15. مدیریت مستندات
 16. در هر سازمانی نیاز است از مستندات خود به خوبی محافظت نماید و در شرایط خاص بتواند آنرا در اختیار سایر همکاران قرار دهند. از این رو. مدیریت مستندات امکانی در اختیار مدیر مربوطه قرار می دهد که بتواند یک نسخه الکترونیکی از کلیه مستندات شرکت از قبیل نقشه ها / دستور العمل ها / روش های اجرایی / و .. تهیه نماید و در سیستم ثبت و مجوزهای دسترسی بر روی آن تعریف نماید. بدین ترتیب می توان مستندات درون شرکتی را بین یکدیگر به اشتراک گذاشت.
 17. مدیریت مجوزها
 18. این سیستم به گونه ای طراحی شده است که امکان ایجاد و تعریف انواع مجوز بر اساس صفحات موجود در سیستم و تخصیص آن به کاربران مورد نظر به منظور رعایت سطوح دسترسی و رعایت امنیت بهتر اطلاعات. با وجود این انکان می توان توسط مدیر سیستم دقیقا مشخص کرد که چه کاربری به چه صفحاتی دسترسی داشته باشد و به چه صحفاتی دسترسی نداشته باشد.